Hubert James Medlycott akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUBERT JAMES MEDLYCOTT (1841-1920): Stadsmotiv, signerad och daterad H Medlycott 1894, akvarell, bildmått ca 35x53 cm

897581

2021-03-31