Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIETER CORNELIS DE MOOR (1866-1953): Landskap, signerad P Cornelis de Moor, akvarell, bildmått ca 29x41 cm
897585
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här