Pieter Cornelis de Moor akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIETER CORNELIS DE MOOR (1866-1953): Landskap, signerad P Cornelis de Moor, akvarell, bildmått ca 29x41 cm

897585

2021-03-31