Skålfat porslin Kina 1800-tal

Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, Kina, porslin, 1800-tal, Tung Chih, höjd 7 cm, längd 19 cm

Slitage

897589

2021-04-03