Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN JAKOBSSON (1917-52): Sittande modell, signerad och daterad Sven Jakobsson -5?, olja på duk, bildmått ca 80x54 cm
Smärre krackeleringar
897593
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här