Sven Jakobsson oljemålning

Sven Jakobsson oljemålning
Sven Jakobsson oljemålning
Sven Jakobsson oljemålning
Sven Jakobsson oljemålning
Sven Jakobsson oljemålning
Sven Jakobsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN JAKOBSSON (1917-52): Sittande modell, signerad och daterad Sven Jakobsson -5?, olja på duk, bildmått ca 80x54 cm

Smärre krackeleringar

897593

2021-03-31