Maria Miesenberger litografi

Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Träff", signerad och daterad Maria Miesenberger -99, 66/290, litografi, 46 x 45 cm, oramad

Oramad

897597

2021-04-18