Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Träff", signerad och daterad Maria Miesenberger -99, 66/290, litografi, 46 x 45 cm, oramad
Oramad
897597
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här