Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALVMODELL, ek, 1900-tal, märkt på plakett "Norman Court Glasgow 1869", längd 120 cm, höjd 22,5 cm.
Mindre lagning med vax.
897598
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här