Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

HALVMODELL, ek, 1900-tal, märkt på plakett "Norman Court Glasgow 1869", längd 120 cm, höjd 22,5 cm.

Mindre lagning med vax.

897598

2021-04-11