Kista 17/1800-tal

Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

KISTA, 17/1800-tal, fanérad i bla alm och valnöt, beslag delvis i mässing, dekor av intarsia, svarvade svärtade kulfötter, 72, 139x69 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Renoverad, kompletterad, sprickor, slitage, fanérbortfall

897600

2021-03-31