Golvlampor Falkenbergs belysning 1960-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, Falkenbergs belysning, 1960-tal, stomme i vitlackerad metall, gjutjärnsfötter, böjbar arm i mässing, röda skärmar, etikettmärkta, höjd ca 141 cm

Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen. Repor, slitage, mindre rostangrepp, senare skärmar

897605

2021-04-04