Filbunksskålar 18/1900-tal

Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal
Filbunksskålar 18/1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FILBUNKSSKÅLAR, 4 st, glas, med omvikt blå kant, puntelmärke, 18/1900-tal, diam 14,5-15,5 cm

Smärre beläggning, repor, åldersrelaterat slitage

897608

2021-04-04