Fåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rosa ylleklädsel, detaljer i mahogny, delvis djuphäftad rygg, sitthöjd ca41 cm

Brukslitage, smärre märken

897621

2021-03-31