Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
CHRISTINA & LARS ANDERSSON, "Inka", fåtölj, 1980-tal, benställning i krom, svart skinnklädsel från Tärnsjö Läderfabrik, höjd ca 128 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skinnet något deformerat
897628
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner