Artemide bordslampa

Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, skrivbordslampa, Artemide, Milano, etikett "Tolomeo mini", formgiven 1983, vitlackerad, reglerbar höjd, etikettmärkt

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

897634

2021-04-07