Artemide bordslampa
Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, skrivbordslampa, Artemide, Milano, etikett "Tolomeo mini", formgiven 1983, vitlackerad, reglerbar höjd, etikettmärkt
Bruksslitage, smärre färgbortfall, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
897636
2021-04-07