Artemide bordslampa

Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa
Artemide bordslampa

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, skrivbordslampa, Artemide, Milano, etikett "Tolomeo mini", formgiven 1983, vitlackerad, reglerbar höjd, etikettmärkt

Bruksslitage, smärre färgbortfall, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

897636

2021-04-07