Färglitografi Olle Bonniér

Färglitografi Olle Bonniér
Färglitografi Olle Bonniér

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIÈR (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad Bonnier, tryckt 1958 i en upplaga om 115 ex, färglitografi ca 42x41 cm

Gulnad

897639

2021-03-31