Karmstol 1900-tal
2021-04-03
897651
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-tal, rokokostil, mönstrad textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, omklädd, senare bemålning