Silverbestick Sachsisk modell
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
MATBESTICK, 25 dlr, silver, Sachsisk modell, importstämplar, bestående av: 9 matknivar, 10 matgafflar, 6 matskedar, vikt utan knivar 660 gr., totalvikt med knivar 1216 gram
Smärre slitage, repor
897655
2021-04-01