Taklampa Art Déco

Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKLAMPA, 1920/30-tal, art deco, stomme i mässing, glaskupor, 3 ljusarmar, 4 ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 62 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

897658

2021-04-03