Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, 199/350, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm

Passepartout med fuktskada

897662

2021-03-31