Empire ljuskrona

Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona
Empire ljuskrona

Klubbat för:

6 000 EUR

Utropspris

2 000 EUR

LJUSKRONA, Empire, förgylld brons, sex stycken armar, för nio ljus, diameter 85 cm, höjd 92 cm, Ryssland 1820 / 30-tal.

En arm med reparation, sprucket glas

897666

2021-05-23