Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
GOEBEL, 12 st, "Hummel", figuriner, porslin, Tyskland, höjd mellan 12-16 cm
Bruksslitage, repor, märken, nagg samt lagningar förekommer, olika märkningar
897671
2021-04-04