Hummelfiguriner Goebel

Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel
Hummelfiguriner Goebel

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

GOEBEL, 12 st, "Hummel", figuriner, porslin, Tyskland, höjd mellan 12-16 cm

Bruksslitage, repor, märken, nagg samt lagningar förekommer, olika märkningar

897671

2021-04-04