Barnvagn Wilson

Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson
Barnvagn Wilson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILSON, barnvagn, England, 1900-talets andra hälft, mörkgrön, höjd ca 130, 130x54 cm

Slitage, handtaget med skada/spricka, hjulens gummir med slitage

897683

2021-04-05