Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
HULDA SCHENSON (1847-1940): Bedjande kvinna, signerad och daterad Hulda Schenson 1893 Carolles, akvarell, bildmått ca 67x46 cm
897697
2021-03-31