Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1930-40-tal, betsad björk, intarsia, höjd 140, 152x47 cm, nyckel finns

Bruksslitage

897703

2021-04-01