Gösta Linderholm litografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖSTA LINDERHOLM (1941-2020), "Drömmen om den hela cykeln", handsignerad, litografi, ca 68x48 cm
Kuntoraportti
897712
Päivämäärä:
2021-04-02