Gösta Linderholm litografi

Gösta Linderholm litografi
Gösta Linderholm litografi
Gösta Linderholm litografi
Gösta Linderholm litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GÖSTA LINDERHOLM (1941-2020), "Drömmen om den hela cykeln", handsignerad, litografi, ca 68x48 cm

Kuntoraportti

897712

Päivämäärä:

2021-04-02