Bankett Karl Johanstil

Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil
Bankett Karl Johanstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BANKETT, betsat lövträ, 1800-talets slut, Karl Johanstil, klädsel med brodyr, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, repor, fläckar

897716

2021-04-02