Toalettbord David Rosén Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ROSÈN, toalettbord, Futura-serien, Nordiska Kompaniet, fanerad i mahogny, kantlister samt ben av bok, mässingsbeslag, byrå med fyra lådor, skåpsdel med bakomliggande hyllplan, löst liggande mellanskiva, plakettmärkt, höjd 74, bredd 60, djup 40 cm

Bruksslitage, repor, träbortfall

897732

2021-04-02