Kaffeservis bavaria
Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
KAFFESERVIS, 51 dlr, "Echt kobalt", Bavaria, Tyskland, vitt porslin med blå dekor, bestående av: 22 koppar med fat, 24 assietter, kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa, samt 2 extra kaffefat
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma
897733
2021-04-03