Kaffeservis bavaria

Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria
Kaffeservis bavaria

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 51 dlr, "Echt kobalt", Bavaria, Tyskland, vitt porslin med blå dekor, bestående av: 22 koppar med fat, 24 assietter, kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa, samt 2 extra kaffefat

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma

897733

2021-04-03