Tre stycken silveretuier

Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier
Tre stycken silveretuier

Klubbat för:

200 EUR

200 EUR

DOSOR, 3 st., silver, en invändigt förgylld, Sverige 1797-1831, 7 x 4 - 8 x 4 cm, total vikt ca 156 g

Gravyr, åldersrelaterat slitage, skador och reparationer

897740

2021-04-04