Klubbat för:
200 EUR
200 EUR
DOSOR, 3 st., silver, en invändigt förgylld, Sverige 1797-1831, 7 x 4 - 8 x 4 cm, total vikt ca 156 g
Gravyr, åldersrelaterat slitage, skador och reparationer
897740
2021-04-04