Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, ovoid form, dekor av figurscen med qilin i emaljfärger, järnoxid, sepia samt guld, höjd ca 20 cm
Fotringen med nagg
897742
2021-04-02