Lennart Centerwall taklampa, "Rex",
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART CENTERWALL, taklampa, "Rex", IKEA, modellen lanserad 1971, mässingsskärm med mässingseloxerat raster, diameter 46 cm, höjd 25 cm.
Bruksslitage, raster med bucklor samt mindre skador, ej funktionstestad.
897756
2021-03-31