Tre silverdosor
Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
200 EUR
DOSOR, 3 st, silver,
85 x 45 mm: Stephan Westerstråhle Stockholm 1803,
80 x 50 mm: Jöns Staverin, Härnösand 1813
60 x 40 mm: 1824
Vikt totalt ca 170 g
Slitage och skador, minsta med söndrig sarg
897765
2021-04-04