Tre silverdosor

Tre silverdosor
Tre silverdosor
Tre silverdosor
Tre silverdosor
Tre silverdosor
Tre silverdosor
Tre silverdosor
Tre silverdosor

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

DOSOR, 3 st, silver,
85 x 45 mm: Stephan Westerstråhle Stockholm 1803,
80 x 50 mm: Jöns Staverin, Härnösand 1813
60 x 40 mm: 1824
Vikt totalt ca 170 g

Slitage och skador, minsta med söndrig sarg

897765

2021-04-04