Rölakanmatta

Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, "rölakan, signerad FB", 1960-tal, rosa,, 205 x 131 cm, dekor av blommor.

Slitage, enstaka fläckar.

897779

2021-03-31