Rölakanmatta
2021-03-31
897779
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, "rölakan, signerad FB", 1960-tal, rosa,, 205 x 131 cm, dekor av blommor.
Slitage, enstaka fläckar.