Ytterfoder med underfat

Ytterfoder med underfat
Ytterfoder med underfat
Ytterfoder med underfat
Ytterfoder med underfat
Ytterfoder med underfat
Ytterfoder med underfat

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER MED UNDERFAT, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, polykrom kantondekor av palatsscener, diameter 37 vm, höjd 26 cm.

Mindre bruksslitage.

897799

2021-04-11