Bode Willumsen Royal Copenhagen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BODE WILLUMSEN, Royal Copenhagen, ca 1960, hänklar i form av drakar, balusterformad, spräcklig glasyr i brunt, monogramsignerad, höjd ca 21 cm

Krackelyr undertill, mindre avslag på hänkel

897814

2021-04-11