Bode Willumsen Royal Copenhagen
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BODE WILLUMSEN, Royal Copenhagen, ca 1960, hänklar i form av drakar, balusterformad, spräcklig glasyr i brunt, monogramsignerad, höjd ca 21 cm
Krackelyr undertill, mindre avslag på hänkel
897814
2021-04-11