Sminkbord 1950/60-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMINKBORD, 1950/60-tal, teak, ovandel med spegel, sarg med 4lådor, etikettmärkt Fröseke, AB Nybrofabriken, höjd exklusive spegel ca 72 (m. spegel 119), 41x85 cm
Bruksslitage, smärre märken, glasskiva för bordet saknas
897818
2021-04-04