Sminkbord 1950/60-tal

Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal
Sminkbord 1950/60-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, 1950/60-tal, teak, ovandel med spegel, sarg med 4lådor, etikettmärkt Fröseke, AB Nybrofabriken, höjd exklusive spegel ca 72 (m. spegel 119), 41x85 cm

Bruksslitage, smärre märken, glasskiva för bordet saknas

897818

2021-04-04