Fåtölj Chesterfield

Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, skinn, Chesterfield, 1900-talets slut, på klotfötter, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, sprickor, odör

897826

2021-04-01