Edition Vogue Montblanc Pennor 2 delar
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MONTBLANC, Fountain Pen No. 149 samt Ballpoint Pen, 2 delar, svarta fodral, förgyllda detaljer, fountain pen med nib 4810 i 14K rödguld, längd ca 13.5-14 cm, två mindre foldrar samt etui i original medföljer
Enligt uppgift var pennorna en gåva på 1970-talet
Nyskick. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.
897834
2021-04-18