Edition Vogue Montblanc Pennor 2 delar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONTBLANC, Fountain Pen No. 149 samt Ballpoint Pen, 2 delar, svarta fodral, förgyllda detaljer, fountain pen med nib 4810 i 14K rödguld, längd ca 13.5-14 cm, två mindre foldrar samt etui i original medföljer

Enligt uppgift var pennorna en gåva på 1970-talet

Nyskick. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

897834

2021-04-18