Jordglob Räth

Jordglob Räth
Jordglob Räth
Jordglob Räth
Jordglob Räth
Jordglob Räth
Jordglob Räth
Jordglob Räth
Jordglob Räth

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, Prof dr A Krause, Paul Räths "Handels och samfärdsglob", höjd ca 58 cm

Slitage gulnad och fläckar

897840

2021-03-31