Lisa Larson "Syd Maxi"

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LISA LARSON, "Syd", figurin, ur serien "All Världens Barn", Gustavsbergs Studio, brun stengodslera, målat och delvis glaserat, signerad, höjd ca 11 cm

Smärre slitage

897861

2021-04-04