Ingeborg Lundin vas

Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEBORG LUNDIN, pokal / fruktskål, Orrefors Expo, 1950-tal, klarglas, signerad Ingeborg Lundin Orrefors Expo D22-57, höjd 27,5, diameter upptill 17 cm

897873

2021-04-04