Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIVBORD, 1900-talets början, fanérat bl a i björk, beslag i metall, 3 lådor, skåp med hyllplan samt 5 lådor, höjd ca 77, 115x59 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor
897874
2021-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner