Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, 1900-talets början, fanérat bl a i björk, beslag i metall, 3 lådor, skåp med hyllplan samt 5 lådor, höjd ca 77, 115x59 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

897874

2021-04-03