Golvvaser Kina

Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVASER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 56,5-58 cm.

Konstlagade, sprickor, nagg.

897888

2021-04-11