Biografbänk

Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk
Biografbänk

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

BIOGRAFBÄNK, 1900-talets första hälft, bestat lövträ, längd ca 294, rygghöjd 78 cm

Bruksslitage

897891

2021-04-03