Jerry Roupe

Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JERRY ROUPE (1919-2005): komposition, signerad samt daterad Jerry Roupe 1987, olja på duk, ca 80x88 cm

897893

2021-04-04