Sixten Haage etsning

Sixten Haage etsning
Sixten Haage etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): "Söderport", akvatintetsning och torrnålsgravyr, signerad och numrerad E.A., plåtstorlek 35x 23 cm

Ej examinerad ur ram

897898

2021-04-04