Märtha Bolin-Clason oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988): "3 Helige området i Delfi", signerad samt daterad 1952, olja på duk, 55x65 cm
Kuntoraportti
897911
Päivämäärä:
2021-04-04